کوچکترین خانه دنیا متعلق به یک پروفسور + تصاویر

ساخت وبلاگ
چکیده : کوچکترین خانه دنیا متعلق به یک پروفسور + تصاویرکوچکترین خانه دنیا متعلق به دکتر جف ویلسون می با... با عنوان : کوچکترین خانه دنیا متعلق به یک پروفسور + تصاویر بخوانید :
کوچکترین خانه جهان ، کوچکترین خانه
کوچکترین خانه دنیا متعلق به دکتر جف ویلسون می باشد که این استاد دانشگاه به مدت یک سال است زندگی جالبی را برای خود در یک سطل زباله فراهم کرده است و اکنون لقب پروفسور زباله دانی را به خود اختصاص داده است.
بازدید : 5,307 نفر

خانه،سقفی برای زندگی آرام و جدا از هیاهوی خیابان است. محلی که بسیاری از انسان ها دوست دارند حتی لحظه ای از آن خارج نشوند. خانه در اندازه های مختلف در همه جای دنیا وجود دارد و از ویلاهای چند هکتاری تا آپارتمان های کمتر از 30 متری.
زندگی در خانه های کوچک دشواری های خاص خود را دارد و شاید بسیاری از افراد به دلیل هزینه های بالا نتوانند در خانۀ بزرگتری زندگی کنند اما عده ای دیگر نیز هستند که با ایده هایی نو و خلاقانه زندگی کردن در جای بسیار کوچک را به ویلاهای بزرگ ترجیح داده و حتی از کثیف ترین جاها محلی مناسب برای زندگی خود دست و پا میکنند پروفسور جف ویلسون یکی از این افرادی است که طی انجام یک پروژۀ تحقیقاتی حدود یکسال است که در یک خانه محقر و کوچک و به عبارت بهتر در یک زباله دانی زندگی می کند.
“دکتر جف ویلسون” تحسیل کرده در دانشگاه هاروارد، در زمینه دانش محیطی تحقیق می کند و به کمک دانشجویانش سعی کرده این زباله دانی را به خانه ای پایدار و مناسب با قیمت زیر 11 هزار دلار تبدیل کند. این پروژه اکنون تقریباً پایان یافته و به نتیجه رسیده و آقای ویلسون به خانه اصلی خود در شهر شلوغ آستین در ایالت تگزاس بازگشته است.
پروفسور ویلسون اکنون به لقب «پروفسور زباله دانی» مشهور شده و عکس هایی از مکانی را منتشر کرده که به مدت یکسال خانه او بوده است. پروژه شامل این سه بخش بوده:اقامت در یک زباله دانی لخت و بی در و پیکر. زندگی در این خانه با اضافه کردن امکاناتی چون قفسه و تخت و سپس ارتقای این خانه جهت تبدیل آن به یک مکان زندگی پایدار و مناسب. دو مرحله نخست پایان یافته اند و پس از ترک پروفسور ویلسون هنوز بخش هایی از مرحله آخر باقی مانده که باید توسط همکاران پروژه به پایان برسد.کوچکترین خانه دنیا

کوچکترین خانه دنیا

در ادامه عکس هایی را از این پروژه مشاهده می کنید:

کوچکترین خانه

خانه کوچک

خانه عجیب

کوچک ترین خانه دنیا

کوچکترین خانه دنیا

کوچکترین خانه دنیا متعلق به یک پروفسور + تصاویر

shabahang...
ما را در سایت shabahang دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 26 ارديبهشت 1396 ساعت: 0:22